אודות

פתרונות איטום ועבודות בניין בסנפלינג

חברת מה קשור? עבודות בניין בסנפלינג מציעה פתרונות איטום ועבודות בניין בסנפלינג(חבלים). המוניטין שלנו נבנה על סמך טיב השירות ומקצועיות שאנו מספקים ועבודה עם החומרים הטובים ביותר,חברת מה קשור?עבודות בניין בסנפלינג הוקמה כדי לתת מענה מהיר זול ואיכותי לעבודות בניין בגובה, מה שבעבר היה צורך בהקמת פיגומים או שימוש בבמת הרמה, כיום חברתנו נותנת מענה על ידי גלישה על חבלים (סנפלינג) דבר שימנע אי נעימויות של אתר בנייה וכמובן הוזלה בעלויות.

 לחברת מה קשור? עבודות בניין בסנפלינג חשובה שביעות רצונכם לכל אורך הדרך בכל הפרויקטים אותם אנו מבצעים.

עבודות בגובה דורשות מקצועיות מקסימלית, כמו גם את הצורך להמשיך ולהתעדכן בכל החידושים בתחום. כדי לשמור על בטיחות מקסימלית הן של הצוות שלנו והן שלכם אנו דואגים לעבוד עם הציוד והמכשור המתקדמים ביותר ולהכשיר את עובדינו בטכניקות העבודה החדישות שקיימות. אנו מאמינים כי בעזרת השילוב בין הידע שלנו לבין הניסיון שצברנו במהלך שנות פעילותנו, ביכולתנו לספק לכם את המענה הטוב ביותר בהתאמה מלאה לצרכים שלכם ולצרכיו של המבנה בו נתבקשנו לטפל.

כל היתרונות תחת קורת גג אחת
כשמדובר בשירותים כגון איטום ועבודות בניין, חשוב להקפיד במיוחד על כמה כללים עבודה עם חומרים מקצועיים והתאמתם לייעודם וכן אנשי מקצוע מוסמכים חשובים להצלחת העבודה ולעמידותו במבחן השנים  אנו דוגלים בגישה זו ובהתאם לכך מציגים בפניכם את כל היתרונות אשר טמונים בעבודה עמנו באופן הממוקד ביותר:

  •      ניסיון – לרשותנו 8 שנות ניסיון בתחום האיטום והעבודות בגובה.
  •      מקצועיות – אנו לא מתפשרים על המקצועיות ולכן מעמידים לרשותכם צוות אחראי ומיומן.
  •      רישיונות – לצוות שלנו ההכשרה הנחוצה לביצוע עבודות בגובה ורישיונות סנפלינג.
  •      בטיחות – כל אנשי צוות והאתר מבוטחים ועומדים בכל כללי הבטיחות הנדרשים.
  •      איכות – אנו משתמשים רק בחומרים הטובים ביותר העומדים בכל סוגי התקנים.
  •      זמינות – החברה מספקת את שירותיה בזמינות מרבית ובפריסה ארצית.
  •      עבודה עברית – אנו מקפידים על עבודה כחול לבן בלבד ולכן לא מעסיקים עובדים זרים.

אנו מתמחים בביצוע מגוון רחב של עבודות סנפלינג בגובה, ביניהן:

באמצעות אנשי מקצוע מיומנים, מעמידה החברה לכלל לקוחותיה ארסנל של יכולות ופתרונות חכמים בתחום. אנו מזמינים גם אתכם ליהנות משירות איכותי ולא חשוב פחות – חסכוני ביחס לחלופות הקיימות בשוק.

לפרטים נוספים, צרו עמנו קשר עוד היום ותוכלו ליהנות משיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות עם מומחה ומהנחה מיוחדת של 10% ללקוחות הפונים דרך האתר!

צור קשר