איטום בהתזה

איטום בהתזה הוא אחת מטכניקות האיטום היעילות והנפוצות ביותר, ועל כן נוכל למצוא גגות רבים אשר אטומים בטכניקה זו. איטום גג חייב להיעשות באופן אשר תואם את סוג הגג ואת שיפועו, וכן האם מדובר בגג חדש או שיפוץ ואיטום של גג ישן. בנוסף, טכניקת איטום זו משמשת לא רק לאיטום גגות אלא גם לאיטום של מרתפים או מקלטים.

גגות ישנים רבים מכוסים בדודי שמש או אלמנטים אחרים אשר מפריעים להנחת איטום אחר כדוגמת איטום בעזרת יריעות. במקרים אלו איטום בהתזה הוא הפיתרון הטוב ביותר, מאחר והאלמנטים הללו אינם מפריעים כלל לעבודת האיטום ואין צורך לפרקם.

איטום בהתזה מתבצע באחת משתי דרכים, הראשונה היא בעזרת משאבה מיוחדת והשניה היא בעזרת מכונת התזה אשר מיועדת לביצוע עבודת האיטום. יש להתאים את דרך ההתזה לפי צרכי המבנה ותנאי השטח, וכן על פי חומר האיטום המרוסס. ישנם חומרים המיועדים לאיטום מסוג זה, כאשר חלקם מכילים מרכיב אחד, בעוד ישנם חומרים אשר מכילים שני מרכיבים.

איטום בהתזה תתבצע בעיקר במקרים אשר אינם מאפשרים פריסת יריעות ביטומניות, לדוגמא כאשר גג המבנה אנכי או בעל שיפועים רבים. מדובר בעבודת איטום קצרה יחסית, בנוסף לכך שכבר מספר שעות לאחר ההתזה האיטום אפקטיבי.

מחפשים חברה מקצועית לביצוע איטום בהתזה בגובה ? פנו עוד היום לחברת מה קשור המבצעת מגוון עבודות איטום ובניה בגובה.

התקשרו עכשיו 053‪-‬5303652

תמונות מהשטח