איטום ביריעות ביטומניות

איטום ביריעות ביטומניות הוא אחד מסוגי האיטום היעילים ביותר, אשר מגנים על גג המבנה לאורך שנים רבות. עבודת איטום מדויקת ונכונה היא אקוטית בתכנון בניה, על מנת למנוע בעיות ונזקים עתידים למבנה בעת גשמים, או ממגוון סיבות אחרות. גם הגנה מפני חום היא חשובה, ויריעות אלו מספקות מענה גם לכך.

איטום ביריעות ביטומניות נחשב למענה המומלץ ביותר לאיטום גגות, מאחר ומדובר ביריעות חזקות ועמידות אשר יגנו על גג המבנה באופן הטוב ביותר. הן עשויות מחומר תרמו פלסטי חזק כאשר אופן השימוש בהן הוא ריתוח שלהן לגג המבנה.

איטום ביריעות ביטומניות מתאים כמעט לכל סוגי הגגות, בעיקר לגגות המצופים בזפת, מאחר ובתוך היריעות עצמן קיים גם זפת. אך יש מקרים בהם סוג איטום אינו מתאים, כמו לדוגמא בגגות אשר יש להם איטום אקרילי קיים, לכן יש לבחון כל מקרה לגופו ולהחליט על הפיתרון המתאים ביותר.

איטום ביריעות ביטומניות רצוי לבצע עם בניית המבנה, מאחר והוא אפקטיבי ביותר כאשר מבוצע על שכבת הבטון הראשונית. כך שבעת בניית מבנה חדש, רצוי לקחת בחשבון את תהליך האיטום בתוך תהליך הבניה הכולל. יש ליצור קשר עם איש מקצוע מתאים טרם הבניה, בכדי לוודא כי אכן העבודה יכולה להתבצע בהתאם ללוחות הזמנים של הקבלן.

למידע נוסף אודות איטום ביריעות ביטומניות וסוגי איטום נוספים פנו עוד היום לחברת מה קשור המתמחה בביצוע עבודות איטום ובניה בגובה.

התקשרו עכשיו 053‪-‬5303652

תמונות מהשטח