איטום קירות

כל הסיבות הנכונות לבחור ב"מה קשור? עבודות איטום בגובה" – איטום קירות חיצוניים

" מה קשור?עבודות איטום קירות" בשיטת הסנפלינג מציעה ללקוחותיה שלל פתרונות יעילים לאיטום קירות ואיטום חלונות.החברה מעסיקה צוות עובדים מקצועי ומוסמך ובעלי הכשרה מתאימה לעבודות גובה תוך הסתמכות על מיומנויות איטום ושימוש בחומרים איכותיים, ונגישות לכל נקודה מדובר ביתרון משמעותי עבורכם מחירים נוחים והימנעות מאי נעימויות של אתר בניה כגון פיגומים ובמת הרמה איטום קירות חיצוניים הוא תהליך חשוב לתחזוקתו של כל מבנה ומבנה, תחזוקה לקויה והזנחת סדקים תגרום לנזילות,רטיבות בקיר, כתמים ,לפיצוץ הבטון והחלשת המבנה.חברת "מה קשור? עבודות איטום קירות  "בשיטת הסנפלינג תתן מענה מהיר ונוח  לכל בעיית איטום קירות חוץ באופן מקצועי,איכותי תוך הקפדה על שביעות רצונכם וכללי הבטיחות לאורך כל הדרך .

איטום קירות חיצוניים / חלונות ? התקשרו עכשיו לייעוץ והכוונה עם מומחה ללא עלות או התחייבות.  053-5303652 שלומי

מתי ואיך מבצעים איטום קירות חיצוניים ?

 איטום סדקים אופקיים/אנכיים כל סוגי הסדקים מחייבים איטום נגד מעבר רטיבות למבנה באמצעות שימוש בחומרים איטום גמישים שיגשרו על המשך תנועות ההתכווצות וההתפשטות של הסדקים.ולאחר מכן כיסוי בצבע אוטם גמיש

איטום תפרי התפשטות וחיבורים – תפקידו של  תפר התפשטות הינו להפריד בין חלקי הבנין ולאפשר את תנועות והתכווצות המבנה כתוצאה מהבדלי טמפרטורה ובכך מונע את היווצרותם של סדקים במקומות אקריים.מכוון שתפרי ההתפשטות בתנועה מתמדת יש צורך באיטום על-ידי חומרי איטום פוליאריטנים גמישים

איטום חלונות סביב מסגרת החלון – מיכוון שישנם תנועות ורעידות תמידית עקב פתיחה וסגירה של החלון יש להשתמש בחומר איום גמיש .

איטום מעברי צנרת – נקיון יסודי, יישום פריימר SIKA והזרקת SIKAFLEX CF-11 לעומק מעבר הצנרת והחלקתו,

שיקום בטון – שבירה וניתוק הבטון עד חשיפת הברזל וחציבה של לפחות3  ס"מ סביב הברזל, שיוף הברזל להורדת הקורוזיה, נקיון יסודי, מריחת מונוטופ של SIKA ישירות על הברזל למניעת קורוזיה, מילויי שטח הטיפול בסיכהרפ בטון משקם של SIKA,השפרה יסודית,טיוח הקיר בטייח ביגיבונד והחלקתו.

צביעה  צביעת הקיר בצבע אוטם גמיש,ורב עובי בעל צמיגות וכושר אטימה גבוה, תעניק  אטימה מוחלטת לקיר  וראש שקט לשנים ארוכות.

טיפ מקצועי

נקיון יסודי ויישום פריימר, ייסוד המקשר בין חומר האיטום לשטח הטיפול הינו דבר הכרחי וחשוב מאוד לתהליך האיטום. שימוש בחומרי איטום ללא נקיון יסודי וללא פריימר תגרום להתנתקות חומר האיטום משטח הטיפול מבעוד מועד -לכל חומר איטום יש יסוד מקשר המיוחד לו.

אם חיפשתם איטום קירות חיצוניים במחיר נוח הגעתם למקום הנכון.

התקשרו עכשיו 053‪-‬5303652

תמונות מהשטח