הרחקת יונים במרכז

ביצוע של הרחקת יונים במרכז הארץ הוא לעתים רבות מורכב, בעיקר מפני הרצון לשמור על שלמותה ובריאותה של היונה ולא לפגוע בה בתהליך. היונים מלוות את מדינת ישראל מיום היווסדה, כאשר היו משמשות להעברת מידע חשוב בתור יוני דואר בצבא ישראל. ישנו כבוד רב בישראל לחיה זו, ואף הנאה רבה ממראה התקבצות של יונים במקומות ציבוריים והאכלתן.

לכן השאלה הראשונה אותה רבים שואלים בעת פניה לגבי הרחקת יונים במרכז היא האם היונה לא תיפגע בתהליך. אז התשובה היא חד משמעית – לא, הטכניקה בה אנחנו ב"מה קשור" עובדים לא פוגעת ביונה בשום צורה. אנו פועלים לפיתרון הבעיה בעזרת רשת אשר נפרסת על המבנה או חלק מסוים במבנה ומונעת את כניסתן של היונים.

לרוב ביצוע עבודת הרחקת יונים במרכז נעשית בגובה, ולכן יש לוודא שאתם עובדים עם קבלן בעל רשיונות והיתרים נחוצים לעבודה בגובה. מדובר בעבודה עם סיכון מבחינה בטיחותית, ולכן יש לוודא כי קיימים כל האישורים הנדרשים, וכן ננקטים כל אמצעי הזהירות בעת ביצוע העבודה.

הרחקת יונים במרכז אשר מתבצעת באופן מקצועי ויסודי, תפתור את בעית היונים אחת ולתמיד, ולא תיאלצו להתמודד איתה שוב לאחר זמן קצר. לכן חשוב לבחור באיש מקצוע אשר יבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

מחפשים איש מקצוע עבור הרחקת יונים במרכז הארץ ? פנו עוד היום לחברת "מה קשור" המתמחה בעבודות בניה ואיטום בגובה ברחבי הארץ.

התקשרו עכשיו 053‪-‬5303652

תמונות מהשטח