התקנת מרזבים

התקנת מרזב חיצוני היא חשובה מאוד בכל בית, מאחר ותפקיד המרזבים הוא קריטי לשמירה על הבית ואף על הגינה. אמנם החורף בישראל אינו מביא איתו גשמים רבים, אך בכל זאת ישנה כמות גשמים מכובדת אשר יורדת בכל שנה ולכן יש להיערך לכך בהתאם.

מרזבים נועדו על מנת לנקז את מי הגשמים מגג הבית, או כל מבנה לצורך העניין, באופן מסודר ומבוקר. הצטברות של מים על גג כל מבנה עשויה לגרום נזק רב לא רק לגג עצמו, אלא גם לקירות המבנה ואף לפנים המבנה, במידה ויזלו מים פנימה. רטיבות אשר נגרמת מנזילת מים היא בעיה מורכבת אשר יש להימנע ממנה בכל מחיר, ובמידה ומקור הרטיבות היא מגג המבנה יש למצוא פיתרון יעיל לטווח הארוך.

התקנת מרזב חיצוני פותרת את בעית הצטברות המים באופן הטוב ביותר, כך שהמים לא יגרמו לבעיות נוספות במבנה. בנוסף, המרזבים מונעים נזילת מים לא סדירה לחצר הבית, אשר יכולה לגרום לנזקים לצמחיה או לרצפה החיצונית.

אם הבית בו אתם מתגוררים לא נבנה על ידיכם, ואתם לא בטוחים אם קיימים בו מרזבים או לא, ניתן להזמין בעל מקצוע אשר מתמחה בעבודות בגובה על מנת לבדוק. במידה ולא קיימים מרזבים, כדאי להזמין בעל מקצוע עבור התקנת מרזבים לפני עונת החורף. כך תוכלו להימנע מבעיות כבר בגשם הראשון, ולהיות רגועים שביתכם ערוך ומוכן לעונת הגשמים.

התקנת מרזב חיצוני יש לבצע אך ורק על ידי קבלן אשר מתמחה בעבודות בגובה, ויש לו את הציוד המתאים בכדי לבצע את העבודה באופן הבטיחותי ביותר.

למידע נוסף אודות התקנת מרזבים עם חברת מה קשור פנו אלינו עוד היום ונשמח לסייע.

התקשרו עכשיו 053‪-‬5303652

תמונות מהשטח