חיפוי קיר חיצוני

חברת "מה קשור "מומחים לעבודות חיפוי קירות חוץ – חיפוי חוץ

בראש ובראשונה תפקידו של חיפויי קיר חיצוני הינו הגנה למבנה מפני ניזקי הטבע ,אך בשנים האחרונות תחום עיצוב המבנה מקבל חשיבות  בשל המודעות הולכת וגוברת בנושא חיפוי קירות חיצוני עדכני למבנה המעלה את מחירו של הנכס כתוצאה מכך בעלי בתים רבים נותנים משקל לכל הפרטים שעושים את ההבדל. מגוון רחב של סוגי אבן לחיפוי ניתן יהיה להפוך את סביבת החוץ לכמה שיותר מזמינה ומרשימה מבחינה עיצובית, ומבחינה פונקציונלית ניתן לתקן או לחפות על סדקים ולשמור על מידת אטימות גבוהה בפני מים, ונזקי הטבע.

חברת "מה קשור? "עבודות חיפוי קירות בגובה מעסיקה צוות עובדים בעלי הכישורים ,
הרישיונות והנסיון הדרושים לחיפוי קירות חוץ בעלי הכשרה מתאימה לעבודות גובה תוך הסתמכות על על ניסיון מקצועי רב השנים.

לפרטים ומידע נוסף אודות חיפוי קיר חיצוני צרו עמנו קשר עוד היום ותיהנו משיחת ייעוץ עם המומחים ללא כל עלות 053-5303652 שלומי

חברתנו מציעה מגוון אפשרויות של חיפוי חוץ , חיפוי קירות כגון :

חיפוי שליכט ציבעוני – שליכט ציבעוני הינו טיח אקרילי חומר אטימה המשמש כשכבת הגנה לקירות עמיד תנאי מזג האיוור גמיש ומגשר על פני סדקים  פרט לתפקידו כחומר איטום הינו המעטפת הדקורטיבית העוטפת את המבנה

חיפוי צביעה סופר גמיש – ציפוי אקרילי גמיש בעל יכולת גישור על סדקים עמיד בקרינת UV

חיפוי אריחים

  • אריחי פסיפס מקרמיקה או מזכוכית

  • אבן טבעית (אבן מלוטשת או מעבודת, שיש, גרניט וכו')

  • אבן מלאכותית על בסיס צמנט

  • אבן מלאכותית על בסיס שרף (אפוקסי או פוליאסטירן)

  • לבני חול-סיד (כמו סיליקט של חברת אקרשטיין)

חיפוי חוץ , חיפוי קיר חיצוני אנכי הינו עבודה מסובכת וקשה לביצוע תהליך אשר חוקי שיטת הריצוף אינו חל על קיר אנכי  ולכן התהליך ארוך יותר מריצוף רגיל.

חיפוי קל בריק- חיפוי קירות חדשני וייחודי של יריעות גמישות הדומות בצורתן לאבני הבריק המקוריות  המודבקות סביב מעטפת המבנה .

התקשרו עכשיו 053‪-‬5303652

תמונות מהשטח