רטיבות בקיר

רטיבות בקיר היא בעיה אשר אין לזלזל בחשיבותה, ואין בשום אופן לדחות את הטיפול המידי בבעיה, אשר עשויה לגרום לנזק בלתי הפיך. מלבד הפן האסטתי כמובן, ישנן בעיות שונות אשר עשויות להתפתח במידה והרטיבות והגורם לה לא יטופלו באופן המקצועי והמהיר ביותר.

דבר ראשון שבעל מקצוע צריך לבדוק כאשר הוא נתקל בבעיה של רטיבות בקיר הוא מקור הרטיבות. רטיבות בקיר אינה מגיעה משום מקום, ותמיד ישנה בעיה אחרת אשר גורמת למים לחדור לקירות המבנה. הרטיבות יכולה להיגרם מבעיות איטום שונות בגג או במבנה עצמו, אשר מאפשרות למי הגשמים לחדור אל תוך הקירות. בנוסף, הבעיה יכולה לנבוע מסגירת לא מספיק טובה של מרפסת הבית או מבעיות בצנרת המבנה, אשר יש לטפל בהן בעזרת אינסטלטור מוסמך.

רטיבות בקיר היא בעיה אשר יכולה להתגלגל, במידה ולא מטופלת כראוי, ולהוביל להתפתחות עובש או טחב בקירות. מצב זה הינו הרבה יותר מסובך, ונדרשת עבודה מורכבת יותר על מנת לטפל בבעיה ולהיפטר מהעובש בקיר. מדובר במצב שלא תרצו להגיע אליו מאחר והעובש בקיר, בנוסף להיותו מורכב להסרה, מהווה סכנה בריאותית לבני הבית.

לכן שימו לב לכל מצב של רטיבות בקיר ודאגו להזמין בעל מקצוע לטיפול בבעיה בהקדם האפשרי, ולפני החמרתה. טיפול בזמן יכול להוריד משמעותית את משך זמן העבודה ומורכבותה, ובאופן ישיר גם את ההוצאה הכספית שלכם.

סובלים מבעית רטיבות בקיר בביתכם ? אל תחכו והזמינו עוד היום את חברת מה קשור לטיפול מקצועי, מיומן ויסודי בבעיה.

התקשרו עכשיו 053‪-‬5303652

תמונות מהשטח