תיקון מרזבים

במבנים כיום קיימים מרזבים פנמיים הקבורים בעמודי בניין  כאשר יש כשל  במרזב קיימת בעיית נגישות, רוב בעלי מקצוע ייעצו לכם לתקנו בעזרת שרבול בלון (שהוא פתרון זמני שלא יעמוד במבחן השנים ) או שבירת קירות (בלגן רציני ויקר).חברתנו מציעה לכם פתרון קל יעיל ואיכותי והחשוב ביותר עמידות לאורך שנים.
ביטול המרזב הקיים על ידי איטום פתח ניקוז וקידוח פתח ניקוז חדש (קידוח יהלום), והתקנת מרזב חיצוני וחזוקו לאורך המבנה
. חברתנו תעמיד לרשותכם מגוון פתרונות חכמים לניקוז המבנה  תיקון מרזבים -התקנת מרזבים- ניקוי מרזבים בעזרת שירותינו המקצועיים תוכלו להימנע מנזקים למבנה אשר עלולים להיגרם כתוצאה מערכת ניקוז לקוייה או לא מספקת.

התקנת מרזבים

מרזב אלומיניום –   אינו מחליד בעל עמידות לאורך שנים ארוכות ,אסטטי  קיים במגוון צבעים .

מרזב פח מגוון – אינו מחליד עמידות לשנים , קיים במגוון צבעים.

מרזב – PVC   עמידות קרינת UV , עמידות לשנים   צבע אפור.

הסדרת מערכת הניקוז
מערכת הניקוז בנוייה משלושה אלמנטים פתח ניקוזשיפועי הגג לכיוון פתח הניקוז- צינור ניקוז ותפקידה היא לאפשר  זרימת מים סדירה ומניעת הצטברות של מים על הגג המבנה, שיפועי גג לא תקינים והצתברות מים תפגע בחומרי האיטום וקיצור אורך עמידותם.
לכן חשוב לבצע שיפועים בגג ולהתאים את הפישר(פתח ניקוז) ואת המרזב לקוטר הנכון,חישוב מספר מרזבים לפי גודל הגג וכמובן איטום מקצועי סביב פתח הניקוז  (ברוב המבנים קיימות מספר מרזבים)חברתנו תיתן מענה ופתרון איכותי  להסדרת מערכת הניקוז.

הסדרת ניקוז למזגנים
הסדרת הניקוז למזגנים הוא דבר חשוב שרובנו לא מייחסים חשיבות.כיום בכל חדר כמעט יש מזגן כאשר המעבה (היחידה החיצונית) תלוי בקיר החיצוני.בהתקנת המזגן הטכנאי התקין שרשור ניקוז שברוב המקרים שרשור הניקוז לא מגיע לקרקע ומטפטף על קיר המבנה או ששרשור הניקוז מתייבש מהשמש ומתנתק מהמזגן (גם ברוחות עזים) ,דבר היוביל לירקת המכער את המבנה, לסדקים ובסופו של דבר לפיצוץ הבטון ולרטיבות בתוך המבנה. לכן הסדרת הניקוז חשובה. הורדת צינור 1 צול עמיד בקרינת , UV מחוזק בחובקים לאורך המבנה ובכל קומה חיבור של אפסילון (פתח לשרשורר המזגן ישירות לצינור הניקוז) וניקוז המים בצורה תקינה ישירות לקרקע.

חברת "מה קשור ? "מציעה ללקוחותיה שלל פתרונות יעילים לניקוז המבנה תיקון מרזבים – התקנת מרזבים – ניקוי מזגנים החברה מעסיקה צוות עובדים כחול לבן מקצועי ומוסמך ובעלי הכשרה מתאימה לעבודה בגובה תוך הסתמכות על מיומנויות סנפלינג ועבודות בגבהים ושימוש בחומרים הטובים ביותר, מדובר ביתרון משמעותי עבורכם והוא: מחירים מוזלים והמנעות מ – אי נעימויות של אתרי בניה.

התקשרו עכשיו 053‪-‬5303652

תמונות מהשטח