תיקון מרזבים

במבנים כיום קיימים מרזבים פנמיים הקבורים בעמודי בניין  כאשר יש כשל  במרזב קיימת בעיית נגישות, רוב בעלי מקצוע ייעצו לכם לתקנו בעזרת שרבול בלון (שהוא פתרון זמני שלא יעמוד במבחן השנים ) או שבירת קירות (בלגן רציני ויקר).חברתנו מציעה לכם פתרון קל יעיל ואיכותי והחשוב ביותר עמידות לאורך שנים.
ביטול המרזב הקיים על ידי איטום פתח ניקוז וקידוח פתח ניקוז חדש (קידוח יהלום), והתקנת מרזב חיצוני וחזוקו לאורך המבנה
. חברתנו תעמיד לרשותכם מגוון פתרונות חכמים לניקוז המבנה  תיקון מרזבים -התקנת מרזבים- ניקוי מרזבים בעזרת שירותינו המקצועיים תוכלו להימנע מנזקים למבנה אשר עלולים להיגרם כתוצאה מערכת ניקוז לקוייה או לא מספקת.

התקנת מרזבים

מרזב אלומיניום –   אינו מחליד בעל עמידות לאורך שנים ארוכות ,אסטטי  קיים במגוון צבעים .

מרזב פח מגוון – אינו מחליד עמידות לשנים , קיים במגוון צבעים.

מרזב – PVC   עמידות קרינת UV , עמידות לשנים   צבע אפור.

הסדרת מערכת הניקוז


מערכת הניקוז בנוייה משלושה אלמנטים פתח ניקוזשיפועי הגג לכיוון פתח הניקוז- צינור ניקוז ותפקידה היא לאפשר  זרימת מים סדירה ומניעת הצטברות של מים על הגג המבנה, שיפועי גג לא תקינים והצתברות מים תפגע בחומרי האיטום וקיצור אורך עמידותם.
לכן חשוב לבצע שיפועים בגג ולהתאים את הפישר(פתח ניקוז) ואת המרזב לקוטר הנכון,חישוב מספר מרזבים לפי גודל הגג וכמובן איטום מקצועי סביב פתח הניקוז  (ברוב המבנים קיימות מספר מרזבים)חברתנו תיתן מענה ופתרון איכותי  להסדרת מערכת הניקוז.

הסדרת ניקוז למזגנים


הסדרת הניקוז למזגנים הוא דבר חשוב שרובנו לא מייחסים חשיבות.כיום בכל חדר כמעט יש מזגן כאשר המעבה (היחידה החיצונית) תלוי בקיר החיצוני.בהתקנת המזגן הטכנאי התקין שרשור ניקוז שברוב המקרים שרשור הניקוז לא מגיע לקרקע ומטפטף על קיר המבנה או ששרשור הניקוז מתייבש מהשמש ומתנתק מהמזגן (גם ברוחות עזים) ,דבר היוביל לירקת המכער את המבנה, לסדקים ובסופו של דבר לפיצוץ הבטון ולרטיבות בתוך המבנה. לכן הסדרת הניקוז חשובה. הורדת צינור 1 צול עמיד בקרינת , UV מחוזק בחובקים לאורך המבנה ובכל קומה חיבור של אפסילון (פתח לשרשורר המזגן ישירות לצינור הניקוז) וניקוז המים בצורה תקינה ישירות לקרקע.

חברת "מה קשור ? "מציעה ללקוחותיה שלל פתרונות יעילים לניקוז המבנה תיקון מרזבים – התקנת מרזבים – ניקוי מזגנים החברה מעסיקה צוות עובדים כחול לבן מקצועי ומוסמך ובעלי הכשרה מתאימה לעבודה בגובה תוך הסתמכות על מיומנויות סנפלינג ועבודות בגבהים ושימוש בחומרים הטובים ביותר, מדובר ביתרון משמעותי עבורכם והוא: מחירים מוזלים והמנעות מ – אי נעימויות של אתרי בניה.

על התקנת מרזבים מקצועית ונכונה

בייחוד בעונת החורף, למרזבים במבנים יש תפקיד מהותי במניעת נזילות והצפות. לכן בטרם בוא הגשמים חשוב לבדוק את מערכת הניקוז, לבחון את ניקיונה ותקינות מרזביה, כאשר בדרך כלל יש צורך לנקות את המרזבים מלכלוך שהצטבר בהם או על הגג. במידה והתגלו נזקים במרזב יש ליצור קשר עם אנשי מקצוע לצורך תיקון מרזבים. יחד עם זאת, ישנם מצבים בהם לא ניתן או לא כדאי לתקן את המרזבים ואז עולה הצורך להתקין במקומם חדשים.

הצורך בהתקנת מרזבים

התקנת מרזבים יכולה להיגרם בגין סיבות שונות. בייחוד היא נדרשת במבנים שהותקנו בהם מרזבים פנימיים שמסובך לאתר, להגיע ולתקן כשלים בהם, וניסיון לתקנם כרוך בפרויקט מורכב, ארוך ויקר. במצבים אלו במרבית המקרים ההמלצה תהיה על התקנת מרזב חיצוני. יחד עם זאת, יש לשים לב שהפתרון המוצע לכם אינו זמני בדמות שרוול בלון, אלא פתרון קבע הכולל איטום של פתח ניקוז ישן וביטולו וקדיחת פתח ניקוז חדש עם התקנה של מרזב חיצוני איכותי, וחיזוקו לאורך קירות המבנה. 

התקנה איכותית של מרזבים

חשוב להבין כי מרזבים אינם עומדים בפני עצמם אלא הם מהווים חלק ממערכת הניקוז של המבנה. לכן חברה מקצועית תדאג להתקין מרזב חדש המותאם למערכת הניקוז ובמידת הצורך לבצע גם במערכת הניקוז שינויים. כך למשל, בעת בחינת מערכת ניקוז יש לבדוק תקינות שיפועי גג המונעים הצטברות שלוליות מים על הגג, דבר הגורם לשחיקת מערך האיטום שלו. כמו כן, בהתאם לגודלו של הגג יש לחשב כמות מתאימה של מרזבים, יש לדאוג להתאמת המרזב ופתח ניקוז לקוטר מתאים, ולאטום באופן מושלם את פתחי הניקוז.  רק גישה זו שרואה לא רק את המרזב אלא את כלל צורכי הניקוז של המבנה, תבטיח את הצלחת העבודות לטווח ארוך ותעניק לכם חורף יבש ונעים.

חברה מומלצת בתחום

בכדי להבטיח תיקון או התקנה נכונים, יעילים ועמידים, יש חשיבות רבה למקצועיות הגורם המבצע. דוגמא לגורם מקצועי ומומלץ שכזה הינה חברת "מה קשור" המתמחה בעבודות בגובה באמצעות סנפלינג. החברה מציעה ללקוחותיה פתרונות איכותיים, בטוחים וחכמים לתיקון והתקנת מערכות ניקוז ומרזבים במבנים, כולל הסדרת מערכות ניקוז והסדרת ניקוז למזגנים, וכל עבודות איטום נוספות שנדרשות.

התקשרו עכשיו 053‪-‬5303652

תמונות מהשטח