איטום גגות מרוצפים

איטום גגות

אין זה סוד שהגג הנו הדבר הרגיש ביותר בכל מבנה אשר חשוף כל השנה לנזקי הטבע, דבר אשר יכול להוביל לנזילות, רטיבויות, לפיצוץ הבטון ובכך יגרום להחלשת המבנה, לכן איטום גגות בחומרי איטום מקצועיים והתאמתם לייעודם וכן אנשי מקצוע מוסמכים חשובים להצלחת עבודת איטום גגות ועמידותו במבחן השנים .

מה קשור?עבודות בניין בסנפלינג

חברת מה קשור עבודות בניין בסנפלינג מציעה לכם שלל פתרונות מקיפים ומקדימים לכל בעיית רטיבות עמה אתם מתמודדים. צוות החברה מיומן, מקצועי ובעל כל הרישיונות הנדרשים לעבודה בגובה. באפשרותו להציע שירות ברמה גבוהה הנסמך על ניסיון רב בתחום עבודה עם החומרים האיכותיים ביותר כיום. לאורכן של כל שנות פעילותנו, אנו ידועים ומוכרים בשירות חסר הפשרות אותו אנו מעניקים. אנו לא מתפשרים על עבודה עם צוות כחול לבן, על אחזקת צוות מיומן, על הצטיידות בכל הרישיונות, התקנים וכללי הבטיחות אשר נדרשים לעבודות איטום גגות בגובה ויותר מכך

יריעות ביטומניות – הנה אחת האפשרויות היותר מומלצות כיום, יריעות אלו עשויות מחומר תרמו פלסטי המתרכך בחום וניצמד לרצפת הגג. יריעות ביטומניות ידועות בחוזקן ובעמידותם לאורך השנים נגד נזקי הטבע ומסופקות עם שיכבה של גרגרי אגר גט אפורים אשר נועדה להגן עליה מפני קרינת השמש.

גגות מזופתים – ההגנה על שכבות האיטום הכרחית לגגות מזופתים. קרני השמש מחממות את הזפת ומחזירות אותו למצב נוזלי, עקב שיפועי הגג גולש הזפת לכיוון המרזב אשר חוסם חלקית את פתח המרזב דבר הגורם להצטברות שלוליות  מצב שיגרום לייבוש הזפת, להיווצרות פיצוצים וסדקים ולבסוף לנזילות, הלבנת הגגות באמצעות חומרי איטום והלבנה מתקדמים תפתור בעיה זו ובנוסף חומר ההלבנה יוצר בידוד מעולה כנגד חום קרני השמש. הצבע הלבן דוחה (מחזיר) את קרני השמש ומשאיר את הגג קר וצונן. מסיבה זו מומלץ לבצע הלבנה גם על גבי גגות עם יריעות ביטומניות,

איטום גגות מרוצפים –קיימת בעיה תזוזה מתמדת של הריצוף המקצרת את אורך החיים של חומר האיטום. קיימת אפשרות לאיטום מחדש על ידי חריצת הפוגות (החריצים בין הריצוף), מילויים מחדש ברובה אקרילית ומריחת סילר הגנה לרצפה. איטום גגות מרוצפים בשיטה המפורטת הנ"ל יעילה למספר שנים ( 5 לכל היותר ) לפיכך חשוב להדגיש כי בכל מקרה של בעיה באיטום גגות מרוצפים או מרפסות הפתרון היחידי לטווח ארוך הנו הרמת הריצוף, איטום מחודש ביריעות ביטומניות וריצוף מחדש של כל השטח.

כאן תוכלו להתרשם מעבודות נוספות שחברתנו מבצעת בסנפלינג .

 

צור קשר