איטום קירות


 

" מה קשור?עבודות איטום בסנפלינג" מציעה ללקוחותיה שלל פתרונות יעילים לאיטום קירות חיצוניים בסנפלינג. החברה מעסיקה צוות עובדים מקצועי ומוסמך ובעלי הכשרה מתאימה לעבודות גובה תוך הסתמכות על מיומנויות איטום בסנפלינג ושימוש בחומרים איכותיים, מדובר ביתרון משמעותי עבורכם והוא: מחירים נוחים והימנעות מאי נעימויות של אתר בניה.

איטום קירות חוץ ? התקשרו עכשיו לייעוץ והכוונה עם מומחה ללא עלות או התחייבות.

איטום סדקים אופקיים/אנכיים – חריצת הסדק בדיסק יהלום, ניקיון יסודי, יישום פריימר SIKA והזרקת SIKAFLEX CF-11 לעומק הסדק והחלקתו, (קיים בגוון-אפור,קרם,בז,לבן)

איטום תפרי התפשטות וחיבורים –  ניקיון יסודי, יישום פריימר SIKA והזרקת SIKAFLEX CF 11 לעומק תפר ההתפשטות והחלקתו, (קיים בגוון-אפור,קרם,בז,לבן)

איטום מעברי צנרת – ניקיון יסודי, יישום פריימר SIKA והזרקת SIKAFLEX CF-11 לעומק מעבר הצנרת והחלקתו,

שיקום בטון – שבירה וניתוק הבטון עד חשיפת הברזל וחציבה של לפחות3  ס"מ סביב הברזל, שיוף הברזל להורדת הקורוזיה, ניקיון יסודי, מריחת מונוטופ של SIKA ישירות על הברזל למניעת קורוזיה, מילויי שטח הטיפול בסיכה בטון משקם של SIKA, השפרה יסודית,טיוח הקיר בטייח ביגיבונד והחלקתו.

צביעה  צביעת הקיר בסופר גמיש,צבע בעל צמיגות וכושר אטימה גבוה, תעניק  אטימה מוחלטת לקיר  וראש שקט לשנים ארוכות.

טיפ מקצועי

ניקיון יסודי ויישום פריימר, ייסוד המקשר בין חומר האיטום לשטח הטיפול הינו דבר הכרחי וחשוב מאוד לתהליך האיטום. שימוש בחומרי איטום ללא ניקיון יסודי וללא פריימר תגרום להתנתקות חומר האיטום משטח הטיפול מבעוד מועד -לכל חומר איטום יש יסוד מקשר המיוחד לו

כל הסיבות הנכונות לבחור ב"מה קשור? עבודות איטום בסנפלינג"

איטום קירות חיצוניים– עבודות סנפלינג

מלבד השימוש בחומרי גלם איכותיים,בעבודות איטום רטיבות בקיר נאלצים להתמודד עם אתגרים כיוון שהכשל נמצא בצידו החיצוני של המבנה מומלץ לבחור בחברה מקצועית ולה ניסיון רב בתחום איטום קירות חיצוניים. חברתנו תוכל להציע לכם שלל פתרונות איכותיים ומגוונים כמו כן התאמה בין חומר האיטום לבין סוג הקיר ומודעת לכל התהליכים הנדרשים לאיטום קירות חיצוניים בסנפלינג בדרך הטובה ביותר. רק חברה מקצועית ומיומנת תנהל תהליך עבודה בטוח ומקצועי תוך שמקפידה לשמור על כל כללי הבטיחות הנדרשים ולעמוד בכל התקנים.

מתי ואיך מבצעים איטום קירות חוץ ?

איטום קירות חיצוניים הוא תהליך חשוב לתחזוקתו של כל מבנה ומבנה, תחזוקה לקויה והזנחת סדקים תגרום לנזילות,רטיבות בקיר, כתמים ,לפיצוץ הבטון והחלשת המבנה. חברת מה קשור? עבודות איטום בסנפלינג תתן מענה לכל בעיית איטום קירות חוץ באופן מקצועי,איכותי ומהיר תוך הקפדה על שביעות רצונכם וכללי הבטיחות לאורך כל הדרך .

לקבלת פרטים נוספים לחץ כאן

צור קשר