חיפוי קיר חיצוני


חיפוי חיצוני של הקיר – למה הוא משמש?

 בראש ובראשונה תפקידו של חיפוי קיר חיצוני הנו הגנה למבנה מפני נזקי הטבע אך בשנים האחרונות תחום עיצוב המבנה מקבל חשיבות  בשל המודעות הולכת וגוברת בנושא חיפויי קיר חיצוני עדכני למבנה המעלה את מחירו כתוצאה מכך בעלי בתים רבים נותנים משקל לכל הפרטים שעושים את ההבדל. בעזרת חיפוי קיר חיצוני ניתן להפוך את סביבת החוץ לכמה שיותר מזמינה ומרשימה מבחינה עיצובית, ומבחינה פונקציונלית ניתן לתקן או לחפות על סדקים ולשמור על מידת אטימות גבוהה בפני מים, בלאי או נזקים אחרים.

חברת "מה קשור? עבודות בניין בסנפלינג" מעסיקה צוות עובדים מיומן ומקצועי אשר מתמחה בעבודות בגובה נקודתיים ובעזרת חבלים שנסמכת על ניסיון מקצועי רב השנים מציעה מגוון אפשרויות של חיפויי קיר חיצוני כגון :

קלבריק- הדבקת יריעות בטונמיות דמויי בלוקים למעטפת הבניין.

שליכט צבעוני- חומר אטימה בעל גוון וטקסטורה.

סופר גמיש- חומר צביעה בעל גמישות וכושר אטימה גבוהה

שפריץ לחוץ- שפריץ של טייח הלחוץ בעזרת מלג"(חייב בצביעה לאחר מכן)                                                                                                                                       

המומחים לאיטום ולעבודות בגובה בסנפלינג

כאמור כיום ישנם סוגים שונים של חיפויים אשר יכולים להפוך כל קיר חיצוני לכמה שיותר מרשים על ידי הוספת טקסטורות, צבעים, מרקמים וכיוצא בזה. עם זאת על מנת שהתוצאה הסופית תהיה לשביעות רצונכם, רצוי כמובן לבחור בחברה מקצועית אשר מתמחה באיטום קירות חיצוניים חיפוי קיר חיצוני. הצוות של חברת "מה קשור? סנפלינג" זמין עבורכם באופן מקסימלי ומציע את שירותיו בפריסה ארצית. יתרה מזאת, צוות החברה מתמחה בעבודות גובה נוספות ולכן יכול לתת מענה עבור כל מבנה.

מידע נוסף על איטום קירות חיצוניים לחצו כאן.

חיסכון מקסימלי וסביבה נעימה באמצעות עבודות סנפלינג

חיפוי קיר חיצוני זהו תהליך אשר מתבצע לא פעם בעזרתם של פיגומים, ובכך הופך את הסביבה החיצונית לאתר בניה ואת השהות במבנה ללא נעימה. בעזרת עבודות סנפלינג מקצועיות תוכלו לחסוך מעצמכם את אי הנעימות – ואף ליהנות מפתרון חסכוני במיוחד.

צור קשר