איטום בסנפלינג – הכירו את שיטת האיטום הטובה ביותר בכל גובה

איטום בסנפלינגבניינים רבים כיום בוחרים בשירותי איטום בסנפלינג. רוצים לאטום את הקירות החיצוניים של בניין המגורים שלכם? אתם חייבים להכיר את כל השיטות הקיימות לביצוע מגוון רחב של עבודות גובה על הקירות החיצוניים של הבניין שלכם. כיום ישנן שיטות רבות, בשורות הבאות תכירו את השיטות הטובות והמוצלחות ביותר. כמו כן חשוב לדעת כי בניגוד למקובל לחשוב, עבודות האיטום בבניין המגורים שלכם אינן מסתכמות באיטום הגג בלבד. בשורות הבאות נכיר את כל הדגשים החשובים אודות עבודות איטום חשובות שישמרו על הבניין שלכם מפני כל נזקי מזג האוויר. אך רגע לפני שנכיר מקרוב את כל עבודות האיטום החשובות ביותר שיש לבצע כל מספר שנים, חשוב שתכירו את שיטות העבודה בגובה.

 

אנשי מקצוע רבים בוחרים להגיע מצויידים בפיגומים לטובת השלמת עבודות שונות בגובה

כפי שציינו לעיל, כיום יש מגוון רחב של שיטות עבודה בגובה. אחת השיטות הטובות ביותר היא עבודת איטום בסנפלינג, בה נעסוק בהרחבה בשורות הבאות. אך פרט לשיטה זו, ישנם אנשי מקצוע רבים שבוחרים להשלים שלל עבודות גובה בעזרת פיגומים או מנופים. עבודות גובה בעזרת פיגומים מאפשרות למספר אנשי מקצוע לעבוד במקביל. כמו כן השימוש בפיגומים מבטיח נוחות מירבות של כל אנשי המקצוע, מה שברוב המקרים משפיע על איכות העבודה. אנשי מקצוע שעובדים בנוחות ומגיעים לכל פינה בקירות החיצוניים של בניין המגורים שלכם, יוכלו להשלים את כל עבודות האיטום ללא כל בעיה. עם זאת, חשוב להדגיש כי העבודה על פיגומים כוללת הובלה של הפיגומים למקום המגורים שלכם, הרכבתם ולאחר תום העבודה, פירוקם והובלתם חזרה. הליך זה הופך את העבודה על הפיגומים למעט מורכבת, ארוכה ולא זולה במיוחד.

עבודה בגובה בעזרת מנופים – הכירו את היתרונות והחסרונות

אפשרות נוספת של עבודה בגובה היא בעזרת מנופים. בהשוואה לפיגומים, המנופים כוללים יתרון ברור – אין צורך בשירותי הובלה והרכבה של הפיגומים. חיסכון זה בא לידי ביטוי בחיסכון של זמן יקר וכן בחיסכון של עלויות הובלה והרכבה. מנגד, השימוש במנופים להשלמת עבודות גובה שונות אינה תמיד מיטבית. ישנם לא מעט מקרים בהם המנוף לא יכול להגיע לכל פינה בקירות החיצוניים של הבניין. במקרים אלה אנשי המקצוע לא יצליחו לעבוד בנוחות הנדרשת מה שברוב המקרים ישפיע על איכות העבודה. אז מה כדאי לבחור? האפשרות השלישית כוללת את היתרונות כולם – עבודות גובה איטום בסנפלינג.

 

השיטה הטובה מכולן – היתרונות הגדולים של איטום בסנפלינג

איטום בסנפלינג מאפשר לאנשי המקצוע לעבוד בכל גובה ובכל פינה ללא כל מגבלה. נתון זה מבטיח לעובדים נוחות מירבית, מה שכמובן יוביל לעבודה מקצועית ומדוייקת. איטום קירות חיצוניים בסנפלינג אינו מצריך שירותי הובלה, הרכבה ופירוק, בשונה משיטת העבודה על הפיגומים. עבודה בעזרת חבלי סנפלינג מבטיחה לכלל הבוחרים בה עבודה מהירה, מקצועית ויסודית למדי. מרבית האנשים שבוחרים לעשות עבודות איטום שונות בבניין המגורים שלהם, בוחרים בשירותי עבודות גובה בעזרת סנפלינג. חשוב להדגיש כי על מנת לעבוד נכון על סנפלינג אנשי המקצוע חייבים לעבור הכשרה מקצועית הכוללת דגשים חשובים לעבודה מדוייקת ולשמירה על הבטיחות לאורך כל תקופת השימוש והעבודה בגובה. וודאו שאתם בוחרים נכון את אנשי המקצוע המיומנים ביותר שהספיקו להשלים את כל שלבי ההכשרה לעבודה בעזרת סנפלינג ומחזיקים בכל הרישיונות הנדרשים לכך.

מדוע חשוב כל כך לאטום את הקירות החיצוניים של בניין המגורים שלכם?

כעת, חשוב שתכירו כמה דגשים חשובים אודות חשיבות איטום בסנפלינג. אנשים רבים בטוחים כי עבודות איטום הגג הן עבודות האיטום היחידות שיש לבצע בבניין מידי מספר שנים. אך האמת היא שחייבים להשלים עבודות איטום גם לקירות החיצוניים של הבניין. קירות חיצוניים שאינם אטומים מאפשרים פגיעה משמעותית של נזקי מזג האוויר בבניין כולו. חשוב לדעת כי כל מספר שנים יש לאטום את הקירות החיצוניים של הבניין ולהבטיח את אי חדירתם של מי הגשמים בעונת החורף וכן את שמירת הטמפרטורה בעונת הקיץ. מי הגשמים בחורף יכולים לחדור אל פנים הקירות החיצוניים שאינם אטומים. חדירת מי הגשמים עלולה ליצור רטיבויות בפנים הדירות וכן להגיע לבסיסי הבניין ולאורך השנים לערער את בטיחותו.

 

לא רק מפני הגשם – בידוד טמפרטורה בעונת הקיץ החמה

גם עונת הקיץ החמה מסכנת קירות חיצוניים שאינם אטומים. קירות אטומים מצליחים לבודד בצורה מיטבית את תנאי מזג האוויר. מנגד, קירות שאינם אטומים לא יבודדו את הטמפרטורה החמה בעונת הקיץ, מה שיכול להשפיע רבות על הבניין בכלל ועל הדירות בפרט. רוצים לשמור על טמפרטורה נעימה בחלל הדירה שלכם? קיימת חשיבות רבה להקפיד על איטום בסנפלינג לקירות החיצוניים של הבניין שלכם כל מספר שנים בודדות. בחירה נכונה של אנשי מקצוע מיומנים וכן של שיטת עבודה בגובה מיטבית, תבטיח לכם שירות מקצועי שיאטום באופן הרמטי את הקירות החיצוניים של הבניין ויבטיח שמירה מיטבית על הבניין כולו.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

איטום בסנפלינג

עבודות סנפלינג

החברה שלנו היא חברה מובילה בתחום עבודות סנפלינג בגובה. אם יש לכם רטיבות במעטפת הבניין, אם צריך לנקות חלונות גבוהים או אם אתם מעוניינים להתקין רשתות יונים- השירות שלנו מיועד בדיוק לכם​. הצוות המקצועי שלנו יגיע אליכם לבצע עבודה איכותית, בטוחה ובמחיר משתלם ביותר.