איטום קירות בסנפלינג – הכירו את החשיבות לאטום גם את הקירות החיצוניים של הבניין

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

איטום קירות בסנפלינגאנשים רבים כלל לא מודעים לעובדה כי הם נדרשים לאטום את קירות הבניין החיצוניים. אם גם אתם לא מקפידים על איטום קירות חיצוניים לבניין שלכם, השורות הבאות נכתבות במיוחד עבורכם. בשורות הבאות נכיר מקרוב את כל הדגשים החשובים ביותר שאתם חייבים להכיר על הסיבות בגינן חשוב לאטום גם את הקירות החיצוניים ולא רק את גג הבניין, נכיר את הדגשים החשובים שיעזרו לכם לבחור נכון את אנשי המקצוע הטובים ביותר שיעשו עבורכם את עבודות האיטום וכן נכיר את כל השיטות בעזרתן ניתן להשלים איטום קירות בגובה. אז רגע לפני שאתם בוחרים את אנשי המקצוע שלכם וכן את השיטה הטובה ביותר לעבודות איטום בגובה, חשוב שתפנו מספר דקות לקריאת השורות הבאות. הדגשים שיובאו מטה יבטיחו שתבחרו נכון את השירות המקצועי והמדוייק ביותר עבור כל צורי הבניין שלכם.

 

לא אוטמים רק את הגג – מדוע חשוב כל כך לאטום גם את הקירות החיצוניים של הבניין שלכם?

תחילה חשוב להדגיש ולומר כי קיימת חשיבות רבה לאטום גם את הקירות החיצוניים של הבניין, ולא רק את הגג שלו. אנשים רבים לא מודעים לעובדה כי חשוב מאוד לאטום את כל הקירות החיצוניים של הבניין מידי כמה שנים, מה שגורם לפגיעה משמעותית ביציבות ועמידות הבניין למשך שנים ארוכות. לכם חשוב להדגיש כבר בפתיחת הדברים כי עבודות האיטום אינן מיועדות רק לגגות, אלא לכל הקירות החיצוניים. מדוע חשוב לאטום גם את הקירות החיצוניים של הבניין שלכם? בדומה לגגות שאינם אטומים היטב, גם קירות חיצוניים שאינם אטומים היטב עלולים להיפגע מתנאי מזג האוויר. רוצים למנוע את החדירה של מי הגשמים לבסיסי יסודות הבניין שלכם? חשוב להקפיד על עבודות איטום כלליות מידי כמה שנים.

נזקי מזג האוויר ופגיעתם בקירות חיצוניים שאינם אטומים – הכירו את כל המשמעויות של קירות שאינם אטומים היטב

קירות חיצוניים שלא עברו איטום במשך שנים ארוכות חשופים לכל פגיעות מזג האוויר. בניגוד למקובל לחשוב, האיטום מבטיח את השמירה על הקירות החיצוניים גם בעונת הקיץ החמה. קירות שאינם אטומים היטב בעונת החורף סופגים את מי הגשמים. מי הגשמים מחלחלים לפנים הקירות ועלולים לגרום לרטיבויות שונות בדירות הבניין, בחדר המדרגות ואף לרטיבות ביסודות הבניין. מעבר לפגיעה האסתטית, הרטיבויות הללו עלולים לגרור את הופעת העובש. העובש פוגע באופן ניכר באיכות האוויר בחלל. כמו כן חשוב לדעת כי מים שחודרים אל יסודות הבניין עלולים לפגוע ביציבות שלו למשך שנים ארוכות. לכן, חשוב מאוד להקפיד לאטום גם את הקירות החיצוניים של בניין המגורים שלכם, ולא רק את הגג מידי כמה שנים. איך משלימים את עבודות האיטום בגובה? בשורות הבאות נכיר את שיטות העבודה בגובה וכן נבחר את השיטה הטובה מכולן שתבטיח לכם עבודות איטום מקצועיות ללא דופי. מעבר לכך, חשוב להדגיש כי האיטום חשוב גם לעונת הקיץ החמה. בניינים שאינם אטומים כראוי נוטים להתחמם במהירות. רוצים לשמור על טמפרטורה נעימה בחלל הבניין? חשוב להקפיד על איטום כל מספר שנים.

 

הכירו את שיטות העבודה לאיטום קירות חיצוניים בגובה

בין כלל שיטות העבודה בגובה ישנן שלוש שיטות מרכזיות, והן – איטום קירות חיצוניים בעזרת מנופים, איטום קירות חיצוניים בעזרת פיגומים וכן איטום קירות בסנפלינג. בעזרת כלל השיטות ניתן להשלים את עבודות האיטום ולהבטיח שמירה מיטבית על קירות הבניין שלכם. אך חשוב שתדעו לבחור את השיטה הטובה מכולן. שיטת האיטום בגובה בעזרת מנוף עלולה לגרום לאנשי המקצוע לאטום את הקירות באופן חלקי בלבד. המנוף לא תמיד מצליח למקם את איש הסנפלינג בכל פינה בקירות החיצוניים של הבניין, מה שעלול להוביל לאזורים שאינם אטומים כראוי ולחדירה חלקית של מי הגשמים לקירות הבניין. מנגד, עבודת האיטום על הפיגומים מבטיחה לבוחרים בשיטה הגעה לכל פינה בכל רחבי הבניין. הפיגומים מאפשרים לאנשי המקצוע לעבור בנוחות בין כל חלקי הבניין, מה שמבטיח עבודת איטום יסודית.

השיטה הטובה מכולן – הכירו את היתרונות של איטום קירות בסנפלינג

אך איטום קירות בסנפלינג נחשבת לשיטה השכיחה והטובה מכולן. הסיבה לכך היא בעיקר מהירות העבודה ויסודיות העבודה. בשונה מהפיגומים, עבודת האיטום בעזרת סנפלינג נחשבת לעבודה מהירה שאינה מצריכה עבודת הכנה של בניית פיגומים. כמו כן חשוב לדעת כי בעזרת חבלים ייעודיים אנשי מקצוע בתחום יצליחו להגיע לכל פינה על קירות הבניין שלכם ללא כל בעיה או מגבלה. במילים אחרות, העבודה בגובה בעזרת סנפלינג מבטיחה לבוחרים בה עבודה מקצועית, מהירה ויסודית למדי. רוצים להשלים איטום קירות בסנפלינג? חשוב לדעת לבחור נכון את אנשי המקצוע המיומנים ביותר. חשוב להדגיש שלא כל איש מקצוע יכול לעבוד בגובה בעזרת סנפלינג. במטרה לעבוד על הסנפלינג חשוב לעבור הכשרה ייעודית לתפעול מיטבי של כל האפשרויות הקיימות. שליטה בכל יכולות חבלי הסנפלינג תבטיח שמירה על בטיחות אנשי המקצוע וכמובן עבודה מקצועית ומדוייקת המאפשרת להם להגיע לכל פינה על קירות הבניין.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

איטום קירות בסנפלינג
עבודות סנפלינג

החברה שלנו היא חברה מובילה בתחום עבודות סנפלינג בגובה. אם יש לכם רטיבות במעטפת הבניין, אם צריך לנקות חלונות גבוהים או אם אתם מעוניינים להתקין רשתות יונים- השירות שלנו מיועד בדיוק לכם​. הצוות המקצועי שלנו יגיע אליכם לבצע עבודה איכותית, בטוחה ובמחיר משתלם ביותר.

התקשרו עכשיו !