עבודות סנפלינג במרכז

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

אם הסתובבתם לאחרונה באיזור המרכז ובוודאי אם אתם מתגוררים באזור, שמתם לב לתנופת הפיתוח והבניה באזור. אוכלוסיה צעירה יותר נכנסת ועל מתחמים שהיו בעבר ריקים או התאפיינו בבניה נמוכה, הולכים וצומחים בניינים רבי קומות ומגדלי מגורים, המנצלים טוב יותר את אפשרות הבניה על שטח מצומצם. התנופה גם אינה פוסחת על התחום העיסקי ולצד בנייני המגורים קמים גם מרכזי עסקים ומשרדים, שגם הם מתאפיינים בבניה לגובה.

כאשר אנו בונים לגובה, בתחילה הכל טוב אלא שברבות השנים, כתוצאה מבלאי מסוים או בצורך לתקן או לשדרג, יש צורך בביצוע עבודות על החלק החיצוני של הבנין. על המעטפת שלו. לעיתים זה לא הכרח לאחר שנים רבות אלא רצון שלנו לבצע פעולת אחזקה פשוטה באופן תקופתי. למשל ניקוי החלונות או מעטפת הזכוכית החיצונית של כל הבנין או תליית שלט ואלמנטים דקורטיבים כאלו ואחרים. פעולות אחזקה, שידרוג, תיקון או שיקום המעטפת החיצונית של המגדלים והבניינים אינה פשוטה כלל ועיקר. היא דורשת יכולות מאוד גבוהות, ציוד מיוחד, הקפדה על בטיחות ובעיקר חברות המתמחות בעבודות באמצעות סנפלינג. לכן חשוב שתכירו ותלמדו על עבודות סנפלינג במרכז.

עבודות סנפלינג

סוגי עבודות סנפלינג במרכז

הנה מקצת עבודות סנפלינג במרכז שקורות מידי יום ביומו: לרוב אלו יהיו עבודות שיקום מבנים. למשל החלפת או הדבקת אריחי חיפוי מתנדנדים או שנפלו והשאירו חור במעטפת. עבודה על אלומיניום וזכוכית, התקנת שלטים, עבודה על תשתיעות הפזורות ופרושות לאורך ולרוחב המבנה בגבהים עצומים. תשתיות כמו צינורות ביוב, גז, כבלי תקשורות, חשמל, מים ועוד ועוד. חלק לא פחות נפוץ הוא עבודות האיטום. כאשר חלק באיטום החיצוני של המבנה נפגע, מים יתחילו לחלחל דרכו ויגרמו לנזקים כבדים בכל הבנין עקב התפשטותם עד כדי סכנת יציבות של המבנה כולו.

לרוב, כאשר יש לנו עבודות איטום במבנה נמוך או צמוד קרקע, איש האיטום יכול לבצע את עבודתו על קרקע יציבה או על גבי סולם או במת הרמה קטנה. כאשר הנקודה החלשה באיטום נעשית בגובה של 0 מטר, לדוגמא, נדרש משהו אחר. עבודת סנפלינג במרכז למשל בתחום האיטום, תדרוש איש מקצוע מיוחד. גם כזה שיש ביכולתו את הידע, הניסיון וההכשרה לבצע עבודה בגובה בצורה בטוחה ומאושרת וגם את הידע המקצועי בתחום האיטום, כדי להגיע לסטנדרט עבודה איכותי וגבוה.

סוד נוסף של עבודות סנפלינג במרכז הוא ניקוי חלונות בגובה. בבניינים גבוהים במיוחד וביחוד בבניינים בהם החלונות הגדולים מהווים גם את מעטפת הבנין כמעט לבדם, יש צורך בביצוע ניקיון חיצוני אחת לתקופה. הערפיח העולה מן הרחוב, האבק ולכלוך אחר שמצטבר גורם לכך שהחלונות הגדולים והמרהיבים הופכי למטונפים ומקנים גם לעוברים שובים בחוץ אבל במיוחד לשוהים בפנים – תחושה לא נעימה. יש צורך לנקות אותם- זה ברור אלא שהגישה לחלק החיצוני שלהם קשה מאוד או כלל אינה קיימת עקב נייני בטיחות (רוב החלונות יהיו מקובעים ואטומים). במקרה כזה חברת עבודות סנפלינג במרכז תעניק לכם את הפתרון האולטימטיבי.

ביצוע עבודות בסנפלינג

בין אם זה ניקוי חלונות, עבודות איטום בגובה, עבודות הרחקת יונים בגובה או כל עבודות סנפלינג במרכז, הרי שנדרשת מיומנות מיוחדת. ברמה המעשית, איש הסנפלינג מעגן ומקבע את הציוד שלו לגג הנין. לאחר מכן הוא רותם את עצמו לריתמה המיוחדת וכך גם את הציוד שלו. לאחר מכן הוא משתלשל באמצעות כבל מיוחד מלמעלה למטה כאשר בנקודות בהן נדרשת העבודה הוא נעצר ומבצע אותה. ישנה אפשרות לפיה שכמה עובדי סנפלינג יבצעו עבודות במקביל או שאותו איש ישנה כל פעם את מקומו. היתרון הגדול של עבודות סנפלינג במרכז הוא יכולת איש הסנפלינג להגיע גם אל מקומות מאתגרים מבחינת גישה לאורך הבניין, כך שכמעט כל נקודה יכולה להיות מטופלת כיאות.

ישנה חשיבות רבה לציוד הבטיחותי איתו משתמש איש הסנפלינג. שכן בהיותו תלוי בין שמים לארץ קיים סיכון גבוה. לכן חברת עבודות סנפלינג במרכז חייבת להיות בעלת ציוד מתקדם ומתים ועל כל עובדה להיות מקצועיים בתחום (בנוסף לצורך החוקי להיות בעלי הסמכה ורישיון ל'עבודות גובה' מטעם משרד הכלכלה). האחריות לגבי הבטיחות אינה נוגעת רק לגבי העובדים אלא גם עבור העוברים שובים מתחת לאזור העבודה ויש צורך לתחם את האזור כולו עד לסיום העבודה המהיר.

מחיר ושירות עבודות סנפלינג במרכז

הבחירה בחברת סנפלינג שתבצע את השירות צריכה להתבסס על 2 פרמטרים: ניסיונה המקצועי ומיומנותה של החברה בעבודות בגובה בכלל ומיומנותה ומקצועיותה בתחום הספציפי בו נדרשת העבודה, למשל איטום, ניקיון, צביעה, אינסטלציה וכד'. מחיר העבודה נקבע על פי פרמטרים משתנים של היקף העבודה, גודל וגובה המבנה, הציוד והחומרים הנדרשים, סוג העבודה ודרכי הגישה למקום.

בכל מקרה, כדאי לשים לב גם לרמת השירות של החברה, המעידה על מקצועיותה. לעיתים תדרשו לעבודה מידית (למשל אריח שהולך ליפול) ורמת מהירות התגובה של החברה חשובה. המומחים שלנו לביצוע עבודות סנפלינג במרכז שימחו לייעץ לכם בתחום ולסייע לכם בפתרון איכותי והוגן.

 

עבודות סנפלינג במרכז – הכירו את שיטת העבודה הטובה ביותר בכל גובה

נדרשים לשלל עבודות בגובה? חשוב שתכירו את כל השיטות הטובות ביותר להשלמת מגוון רחב של עבודות מקצועיות בכל גובה. בשורות הבאות נכיר מקרוב את השיטות הטובות והשכיחות ביותר כיום לעבודות בכל גובה, נכיר את היתרונות והחזרונות בכל שיטה וכן נכיר את העבודות השכיחות ביותר בגינן רבים כיום נדרשים לעבודות גובה שונות. אז רגע לפני שאתם בוחרים את איש המקצוע הטוב ביותר עבורכם, קיימת חשיבות רבה שתקראו את השורות הבאות. בשורות הבאות תקבלו את כל המידע החיוני ביותר אודות עבודות גובה מקצועיות הכוללות יתרונות רבים על פני השיטות השונות.

 

לפני שאתם בוחרים את איש המקצוע שלכם, חשוב שתכירו את השיטות השונות להשלמת עבודות בכל גובה

תחילה חשוב לדעת כי בעשורים האחרונים בהם חלה עלייה ניכרת בבנייה לגובה, הצורך בעבודות גובה נמצא במגמת עלייה ברורה. אנשי המקצוע לא יכולים להעניק כל שירות ללא מתן שירותי גובה, ולכן כיום ישנן שיטות רבות להשלמת עבודות בכל גובה. שנית, חשוב לדעת כי לא כל השיטות מספיק מקצועיות. ישנן שיטות של עבודה בגובה שאינן מאפשרות לאנשי המקצוע את הנוחות המירבית לה הם נדרשים להשלמת העבודה בדיוק ובמקצועיות. לכן, לפני שאתם ממהרים לבחור את שיטת העבודה שלכם, כדאי שתפנו מספר דקות לקריאת השורות הבאות. לאחר קריאת השורות הבאות תדעו לבחור נכון את השיטה הטובה ביותר שמבטיחה לאנשי המקצוע נוחות מירבית בעת העבודה, ולכן את העבודה הטובה, המקצועית והמדוייקת ביותר.

 

עבודות הגובה השכיחות ביותר

רגע לפני שנכיר את השיטות השונות לעבודה בגובה, חשוב שתכירו כמה מהעבודות המחייבות מתן שירותי עבודה בגובה. ריכזנו עבורכם את העבודות השכיחות ביותר, והן:

בניינים רבים המצופים באריחים שונים סובלים מתופעה מסוכנת מאוד הנקראת נשירת אריחים. אריחי הבניין שלכם יכולים להתחיל לנשור לאחר שנים ארוכות מתום שלבי הבנייה. חשוב להדגיש כי ברוב המקרים תופעה זו מתרחשת אחרי שנים ארוכות, אך לעיתים האריחים יכולים לנשור גם לאחר תקופת זמן קצרה. תופעה זו מסוכנת מאוד ומסכנת את כלל דיירי הבניין והנמצאים בקרבת הבניין בעת נפילת האריחים. הסיבות השכיחות ביותר לנשירה הן עבודות שיפוץ שונות שגרמו לזעזוע, בלאי טבעי במרוצת השנים או עבודת הדבקה שאינה מקצועית. מה עושים במצב זה? אנשי מקצוע יגיעו לחיזוק האריחים במטרה להבטיח שהם לא יזוזו ממקומם. עבודה זו מחייבת שירותי עבודה בגובה.

 

נמאס לכם מהיונים שהחליטו להמיר את מקום מושבם לגג הבניין שלכם? אחד הפיתרונות השכיחים ביותר להתמודדות מיטבית עם הבעיה הוא הצבת רשתות ייעודיות? בעזרת הרשתות הללו ניתן למנוע את הגעתן של היונים. רוצים לשמור על ניקיון הבניין? אנשי מקצוע המעניקים שירותי עבודה בגובה ידעו לתת לכם את המענה הנדרש.

 

עבודה נוספת ושכיחה למדי החייבת מתן שירותי עבודה בגובה היא איטום קירות חיצוניים. חשוב להדגיש כי בניגוד למקובל לחשוב, עבודות איטום יש לבצע גם על הקירות החיצוניים של הבניין שלכם, ולא רק על גג הבניין. קירות חיצוניים שאינם עברו איטום מקצועי עלולים לספוג נזקים אדירים בשל מזג האוויר. מי הגשמים יכולים להצליח לחדור אל פנים הקירות, לגרור רטיבויות בדירות וכן לחלחל אל בסיסי הבניין. וכן בעונת הקיץ, קירות שאינם אטומים לא יצליחו לבלום את הטמפרטורה הגבוה. על כן קיימת חשיבות רבה לאטום את הקירות החיצוניים מידי מספר שנים בעזרת עבודות גובה מקצועיות.

 

איך עובדים נכון בגובה? ישנן שלוש שיטות מרכזיות

איך עובדים בגובה? ישנן מספר שיטות מרכזיות. השיטה הראשונה היא עבודות גובה בעזרת פיגומים. אנשי מקצוע רבים בוחרים בשיטה זו. היא מבטיחה נוחות מירבית והגעה לכל פינה בקירות הבניין. אך היא מחייבת הובלה, בנייה ופירוק של הפיגומים, מה שלוקח לא מעט זמן ועולה לא מעט כסף. שיטה נוספת היא עבודות גובה על מנופים. שיטה זו אמנם מהירה יותר, אך אינה תמיד מאפשרת לאנשי המקצוע את הנוחות המירבית שהם נדרשים לעבודה מיטבית. ישנם אזורים שקשה להגיע אליהם בעזרת המנוף.

 

השיטה הטובה מכולן – עבודות סנפלינג במרכז

השיטה השלישית והטובה מכולן היא עבודות סנפלינג במרכז. אנשי מקצוע רבים מעניקים עבודות גובה בעזרת סנפלינג באזור מרכז הארץ. נדרשים לעבודות סנפלינג במרכז? חשוב לדעת כי שיטה זו כוללת חבלים בלבד. בעזרת החבלים אנשי המקצוע יצליחו להגיע לכל פינה בקירות הבניין שלכם ללא כל מגלה. כמו כן שיטה זו אינה מצריכה עבודות הכנה משמעותיות. לכן, אם גם אתם נדרשים לביצוע שלל עבודות בגובה, חשוב לדעת לבחור נכון עבודות סנפלינג במרכז. חשוב להדגיש כי אנשי המקצוע בתחום חייבים לעבור הכשרה מקצועית לעבודות גובה בעזרת חבלים. וודאו שאנשי המקצוע שלכם עברו את כל שלבי ההכשרה במטרה להיות בטוחים כי הם עובדים בצורה בטוחה ומקצועית. אנשי מקצוע שלא עברו הכשרה של עבודות גובה בסנפלינג לא ידעו להעניק לכם עבודה בטוחה וכן יפגעו באיכות ובדיוק כל שלבי העבודה.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

עבודות סנפלינג

החברה שלנו היא חברה מובילה בתחום עבודות סנפלינג בגובה. אם יש לכם רטיבות במעטפת הבניין, אם צריך לנקות חלונות גבוהים או אם אתם מעוניינים להתקין רשתות יונים- השירות שלנו מיועד בדיוק לכם​. הצוות המקצועי שלנו יגיע אליכם לבצע עבודה איכותית, בטוחה ובמחיר משתלם ביותר.

התקשרו עכשיו !