חיזוק אריחים בסנפלינג

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

חיזוק אריחים בסנפלינגאריחי הבניין שלכם נדרשים לחיזוק? חשוב שתכירו את כל הדרכים היעילות והטובות ביותר להשלמת עבודות גובה שונות. חשוב לדעת כי בשנים האחרונות מבנים רבים נדרשים לעבודות חיזוק אריחים בסנפלינג. אחת התופעות המסוכנות ביותר שהפכה שכיחה בשנים האחרונות היא נשירה של אריחים מגובה בבניינים ישנים. בניין המגורים שלכם מכוסה באריחים שונים? השורות הבאות נכתבות במיוחד עבורכם. רגע לפני שאתם בוחרים את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום שידעו להעניק לכם שירותי חיזוק אריחים בגובה, חשוב שתכירו מספר דגשים חשובים אודות האריחים השונים והסיבות בגינן רבים מהם נדרשים לעבודות חיזוק לאחר מספר שנים בודדות.

 

תופעה מסוכנת מאוד שחשוב לטפל בה במהירות ובמקצועיות

תופעת נשירת אריחים היא תופעה מסוכנת מאוד במסגרת אריחי בניינים מתחילים פשוט ליפול. ברוב המקרים תופעה זו מתרחשת מספר שנים לאחר השלמת בניית הבניין. ישנן לא מעט סיבות בגינן אריחים רבים נושרים מקירות בניינים רבים בכל רחבי ישראל.

הסיבות המרכזיות לנשירת אריחים הן:

  • תנאי מזג האוויר

אחת הסיבות השכיחות ביותר לכך שאריחים נושרים מבניינים רבים בישראל היא תנאי מזג האוויר. הקיץ החם במדינת ישראל גורם לבלאי משמעותי לאריחי הבניינים השונים. במידה והשמש מכה שעות ארוכות במהלך היום על אריחי הבניין שלכם, קיים סיכוי גבוה שהם ינשרו לאחר מספר שנים. כמו כן עונת החורף אף היא עלולה להשפיע על האריחים. גשמים חזקים ורוחות עזות עלולות לגרום לערעור יציבות אריחים רבים, מה שבסופו של דבר יכול להוביל לנפילתם.

 

  • עבודות בנייה בבניין

סיבה נוספת בגינה אריחים רבים בכל רחבי הארץ נופלים לאחר מספר שנים בודדות היא עבודות בנייה שונות בחלל הבניין. חשוב להדגיש ולומר כי עבודות בנייה בבניין עלולות לגרור רעידות או זעזועים שונים בקירות, מה שכמובן יכול להשפיע על אריחי הבניין. בניינים רבים שסובלים מאריחים שנופלים מתגלים כבניינים שעברו שיפוצים שונים בטווח זמן קצר שקדם לנפילת האריחים. מתכננים שיפוץ משמעותי בחלל הבניין או אף בחלל הדירה שלכם? כדאי שתכירו את שירותי חיזוק אריחים בסנפלינג.

 

  • בנייה לקויה

אחת הסיבות השכיחות ביותר לכך שאריחים רבים נושרים מקירות בניינים במרוצת השנים היא כמובן בנייה שאינה מקצועית. אנשי רבים בוחרים להתפשר על מקצועיות אנשי המקצוע שעובדים על בניין המגורים שלהם במטרה לחסוך במחיר. אך חשוב להדגיש כי במידה ואתם בוחרים לחפות את קירות הבית או הבניין שלכם, חשוב לבחור נכון את אנשי המקצוע הטובים ביותר בשוק. אנשי מקצוע שאינם מספיק מקצועיים ומנוסים, עלולים להדביק את האריחים בצורה שאינה מקצועית, מה שיוביל לנשירה של האריחים במרוצת השנים. רוצים לחפות את בניין המגורים שלכם באריחים ולהבטיח כי הם ישארו יציבים לאורך שנים? אל תתפשרו על אנשי המקצוע שלכם.

אריחי הבניין שלכם נושרים? הכירו את הדרך לחיזוקם!

אריחי הבניין שלכם נושרים? ראשית, חשוב להדגיש כי מדובר בסכנה של ממש. אריחים כבדים שנושרים מגובה עלולים לגרום נזק רב. במקרה הטוב, האריחים הללו יפלו לשטחים פתוחים ולא ייצרו שום פגע מלבד פגיעה אסתטית בנראות הבניין, אך במקרה הפחות טוב האריחים הללו עלולים ליפול על רכבים, ציוד או אף על בני אדם ולגרור פציעות קשות. רוצים להבטיח את בטיחות אריחי הבניין שלכם? חשוב שתכירו את האפשרות של חיזוק אריחים בסנפלינג. אנשים רבים שמתמודדים עם אריחים נושרים פונים לאנשי מקצוע במטרה שיחזקו עבורם את האריחים. רגע לפני שנכיר את השיטה השכיחה ביותר לחיזוק אריחים, חשוב לחזור ולומר כי חשוב לבחור נכון את אנשי המקצוע המקצועיים ביותר שידעו להעניק לכם עבודה מקצועית. עבודה טובה תאפשר לכם להיות בטוחים כי אריחי הבניין שלכם ישארו במקומם לעוד שנים ארוכות ללא כל בעיה.

קראו עוד: תיקונים בסנפלינג

חיזוק אריחים בסנפלינג – ברגים ייעודיים לכל אריח ואריח יבטיחו שהם ישארו יציבים במקומם לאורך שנים ארוכות

אז אם גם אתם חוששים לנשירה של אריחים מקירות הבניין שלכם, השורות הבאות נכתבות במיוחד עבורכם. חיזוק אריחים בסנפלינג היא השיטה השכיחה ביותר להתמודדות עם אריחים שלא הודבקו כראוי. אנשי מקצוע יגיעו מצויידים עם חבלי סנפלינג וכל הציוד הנדרש במטרה להגיע לכל אריח ואריח על קירות הבניין שלכם. חיזוק אריחים בסנפלינג מבטיח כי כל אריח ישאר במקומו ללא תזוזה. איך עושים את זה? אנשי המקצוע שמגיעים לכל קצוות הבניין בעזרת חבלי סנפלינג מקבעים את האריחים בעזרת בורג ייעודי במרכז האריח. קיבוע זה מבטיח כי האריח לא ינשור במרומת השנים, גם אם הדבק שלו יחלש. חשוב להדגיש כי לאחר קידוח הבורג הייעודי, ניתן לצבוע אותו בצבע המתאים לקירות הבניין שלכם, כך שלא תהיה פגיעה אסתטית משמעותית בקירות הבניין. כמו כן חשוב להדגיש כי בעת הקידוחים עלולה להיות נשירה נוספת בשל זעזוע מקומי. לכן, לא מומלץ להיות באזור הבניין במהלך העבודה. בחירה נכונה של אנשי מקצוע מיומנים תבטיח לכם התמודדות מיטבית עם כל סוגי האריחים ללא יוצא מן הכלל.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

חיזוק אריחים בסנפלינג
עבודות סנפלינג

החברה שלנו היא חברה מובילה בתחום עבודות סנפלינג בגובה. אם יש לכם רטיבות במעטפת הבניין, אם צריך לנקות חלונות גבוהים או אם אתם מעוניינים להתקין רשתות יונים- השירות שלנו מיועד בדיוק לכם​. הצוות המקצועי שלנו יגיע אליכם לבצע עבודה איכותית, בטוחה ובמחיר משתלם ביותר.

התקשרו עכשיו !